Postacie

Keanu Malone

Keanu Malone urodził się w Chicago w 1873 roku. Mieszkał tam przez dwadzieścia lat. Po śmierci matki poleciał do Rzymu, zostawiając ojca w Chicago. Keanu miał zamiłowanie do muzyki. Lubił komponować utwory fortepianowe. Swoje dzieła pokazał kiedyś pewnemu bardziej doświadczonemu kompozytorowi, Don Salvatore'owi. Spodobały mu się one i Don pomógł mu w dalszej twórczości.

Keanu nie jest sławnym przedstawicielem swego zawodu. Jego utwory na tle innych dobrych kompozytorów wypadają bardzo przeciętnie. Keanu jest co prawda muzykiem, ale jego największym i jak dotąd niespełnionym marzeniem jest posiadać własną bibliotekę, w której miałby rzadkie i niespotykane dzieła.

Malone to człowiek spokojny i uprzejmy. Jest lojalny w stosunku do swoich pracodawców. Od wielu lat walczy z nałogiem alkoholizmu, choć trudno zauważyć to po jego wyglądzie.

Przeczytane Księgi Mitów: brak
Napotkane istoty: brak

Cthulhu 1920

Imię badacza: Keanu Malone
Uczelnie, tytuły naukowe: brak
Miejsce urodzenia: Chicago
Zaburzenia psychiczne: alkoholizm
Płeć: męska
Wiek: 47

Cechy i testy

Siła: 9
Zręczność: 11
Inteligencja: 14
Kondycja: 14
Budowa ciała: 16
Moc: 8
Wygląd: 12
Wykształcenie: 17
Poczytalność: 40

Pomysłowość: 70
Szczęście: 40
Wiedza: 85
Modyfikator obrażen: +1k4
Mity Cthulhu: --------

Punkty wytrzymałości: 15
Punkty magii: 8
Punkty poczytalności: 40

Roczny dochód: 10.000$
Zawód: kompozytor
Umiejętności: sztuka 80%, targowanie się 60%, wmawianie 65%, perswazja 85%, psychologia 85%, fizyka 11%, strzelba 50%, pistolet 40%, charakteryzacja 21%, korzystanie z bibliotek 35%, język angielski (ojczysty) 85%, język obcy (włoski) 81%

Broń: pistolet Luger P08, obrażenia 1k10, zasięg 20 metrów, zawodność 99%

Informacje osobiste:

Miejsce zamieszkania: Rzym, średniej wielkości mieszkanie (kuchnia, łazienka, salon +3 pokoje)

Rysopis: Keanu Malone jest niski, ale szczupły. Ma krótkie ciemnoblond włosy i nosi ogromne okulary. Zazwyczaj ubiera się elegancko, gdyż jego stan majątkowy pozwala mu na to [/b]

Rodzina i przyjaciele: matka zmarła na zawał serca. Ojciec jest emerytem i mieszka w Chicago. Keanu nie ma rodzeństwa. Ma żonę i dwoje dzieci, oraz dobrą przyjaciółkę Lisę, którą poznał w Rzymie. Ma wielu znajomych, którzy pomagają mu w komponowaniu utworów, jednak z żadnym nie jest zżyty na tyle, by można było nazwać to przyjaźnią.

Rany i Obrażenia: brak
Znaki szczególne: brak
KOMENTARZE (0) Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 25 cze 2019, 14:32 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka