Broń i przedmioty

Pistolet Taurus PT92

Pistolety Taurus produkowane są od ćwierćwiecza przez brazylijską firmę Forjas Taurus SA. PT92 jest produkowany przez firmę Cyber Gun, posiada licencję brazylijskiego producenta firmy TAURUS, w związku z tym ma wszystkie oznaczenia fabryczne.

++

Oryginalny PT92 jest wierną kopią Beretty 92, lecz od czasu jego powstania wprowadzono wiele udoskonaleń, tak więc w dniu dzisiejszym pistolety marki Taurus są symbolem wysokiej jakości za niewielką cenę. Pistolet wyposażony jest w standardowy celownik z białą plamką na muszce - ułatwia to w krótkim czasie precyzyjne wycelowanie. Wykonany został z wysokiej jakości kompozytu ABS - tworzywo to jest bardzo wytrzymałe na takie czynniki jak wilgoć czy wysokie, bądź niskie temperatury. PT92 jest ciężka wersją pistoletu z tzw. Hop-Up( Hop-up jest systemem podkręcającym pociski wystrzeliwane przez pistolet. Dzięki temu pocisk ma dodatkową siłę kinetyczną).

Zew Cthulhu 1990

Producent: Forjas Taurus SA.
Licencja: Taurus
Kaliber: 6 mm Hop-Up: Tak
Pojemność: 12
Waga: 520 g
Długość: 214 mm
Cena: 99$
KOMENTARZE (4) Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Dalien 16 sty 2008, 17:24
Ano... Hop-up który tu opisałeś raczej nie występuje w prawdziwych pistoletach... Do podkręcania kuli służy gwintowana lufa, a Hop-up to system podkręcania kuli za pomocą powietrza... Tyle wiem:P
Hannibal 16 paź 2007, 20:14
hmmm Joku mówimy tu o broni palnej czy o ASG bo charakterystyka tego pistoletu bardzo mi pasuję do tej gry:D ??
Jok 11 paź 2007, 09:34
Dobrze że zwróciłeś mi uwagę na to. mam nadzieje ze juz wszystko w miarę możliwości jasno wytłumaczyłem;)
Misiekh 10 paź 2007, 22:29
Yyy dobra, co to jest "kompozyt ABS", co to jest "Hop Up", jak dziala "celownik z biala plamka na muszce"? ;) Ja na przyklad sie na broni nie znam, a dobrze by bylo takie rzeczy wiedziec jakby sie uzywalo tego pistoletu w grze ;)
  • Ostatnie artykuły

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 maja 2019, 20:02 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka