Broń i przedmioty

Cylindry Mi-Go

Cylindry Mi-Go służą do przenoszenia oddzielonego od ciała mózgu. Pojemniki te wykonane są z metalu pochodzącego z Yuggoth, mają wysokość jednej stopy i zbliżoną średnicę. Na wypukłym froncie każdego cylindra znajdują się trzy wklęśnięcia w równoramiennym trójkącie. Nagi mózg zostaje umieszczony w specjalnym płynie, wewnątrz wypełnionego powietrzem cylindra. Przez metal przechodzą specjalne elektrody, połączone z precyzyjną aparaturą. Owe instrumenty zastępują wzrok, słuch i mowę, tak więc komunikacja z mózgiem jest cały czas możliwa.

++

Ciało, po odłączeniu mózgu, wcale się nie starzeje, mózg zaś, podłączony do mechanicznych aparatów pomocniczych, jest absolutnie nieśmiertelny. Musi być tylko „karmiony” wymienianym co pewien czas konserwującym płynem.

Skrzydlate Mi-go, które mogą poruszać się w próżni, bez żadnego trudu przenoszą cylinder z mózgiem poprzez przestrzeń kosmiczną.


Fot. Wind Sower
KOMENTARZE (0) Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
  • Ostatnie artykuły

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 19 maja 2019, 20:07 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka